Zaskakująco niska klauzula w kontrakcie Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik
Arkadiusz Milik PressFocus

Francuski dziennik L’Equipe dotarł do informacji o klauzuli zawartej w umowie Arkadiusza Milika z Olympique Marsylią. Okazuje się, że reprezentant Polski mógłby opuścić klub ze Stade Velodrome za zaledwie 12 milionów euro. Chrapkę na napastnika ma mieć sam Juventus.

Saga z udziałem Arkadiusza Milika i jego przyszłości klubowej ciągnęła się kilka miesięcy. Ostatecznie zawodnik ten trafił na dwuletnie wypożyczenie do francuskiej Ligue 1. Zgodnie z ustaleniami marsylczycy mieliby potem wykupić Polaka za 8 milionów euro. Możliwe jednak, że do tego nie dojdzie, bo Milik zmieni wcześniej pracodawcę.

Juventus chce pozyskać Milika już latem

Dziennikarze L’Equipe donoszą, że informacja o 12-milionowej klauzuli dotarła już do działaczy największych włoskich klubów. Poważnie zainteresowany naszym rodakiem ma być zwłaszcza Juventus, który już wcześniej rozważał jego transfer.

O tym, że Milik koniec końców wyląduje prawdopodobnie w Turynie mówił też ostatnio znany dziennikarz Valter De Maggio. Zasugerował w wywiadzie, że Stara Dama pozyska go już w czasie najbliższego, letniego okna transferowego. Rewelacje francuskich mediów jego słowa potwierdzają.

Napastnik pochodzący z Tych wystąpił jak dotąd w ośmiu meczach dla Marsylii i zdobył w nich cztery gole.

Komentarze