Zawodnik Rakowa o transferze do Legii. “To tylko spekulacje”

Patryk Kun po sobotnim hitowym spotkaniu z Legią Warszawa został zapytany o transfer do stołecznego klubu. Wahadłowy Rakowa Częstochowa ewidentnie uciął plotki łączące go z "Wojskowymi".

Patryk Kun
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Patryk Kun
  • W ostatnich tygodniach Patryk Kun łączony był z transferem do Legii
  • Zawodnik Rakowa zabrał głos w tej sprawie
  • 27-latek uciął plotki

Patryk Kun ucina spekulacje transferowe

Sobotni szlagier PKO Ekstraklasy zakończył się wynikiem 3:1 dla Legii Warszawa. Stołeczny klub wyraźnie był lepszy na własnym stadionie od obecnego lidera polskiej ligi – Rakowa Częstochowy. Oczy kibiców w tym spotkaniu po części były zwrócone na Patryka Kuna, który w ostatnich tygodniach łączony był z przeprowadzką do Warszawy. Sam piłkarz zabrał głos w tej sprawie.

– Słyszałem, że łączono mnie z Legią. Było wiadomo, że ze względu na sobotnie spotkanie, takie informacje się pojawią, to normalna sprawa. Czy jest coś w tych plotkach? Nie, nic. To tylko spekulacje – powiedział Patryk Kun cytowany przez portal Legia.net

Kontrakt Patryka Kuna z Rakowem Częstochowa wygasa wraz z końcem sezonu. Zawodnik prowadzi z klubem rozmowy dotyczące nowej umowy. Możliwość pozyskania za darmo polskiego wahadłowego miałaby wykorzystać Legia Warszawa, ale sam zawodnik sugeruje, że to tylko plotki.

Sprawdź także: Janusz Niedźwiedź ceni punkt z Cracovią. “Wynik nas cieszy“

Komentarze