Wisła Kraków może stracić obrońcę. Ma dwie oferty na stole

Konrad Gruszkowski może tego lata opuścić szeregi Wisły Kraków. Zainteresowanie obrońcą wykazują dwie ekipy, które złożyły mu już oferty - informuje na Twitterze Rafał Miżejewski.

Konrad Gruszkowski
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Konrad Gruszkowski
  • Wisła Kraków przegrała w barażach z Puszczą Niepołomice i zostaje w I Lidze na kolejny sezon
  • Jej szeregi tego lata może opuścić Konrad Gruszkowski, cieszący się zainteresowaniem
  • Prawy obrońca ma oferty z Ekstraklasy oraz od byłego trenera Białej Gwiazdy

Biała Gwiazda rozstanie się z wychowankiem?

Szalona pogoń Wisły Kraków za czołówką doprowadziła ją do baraży, gdzie po fatalnym występie przegrała z Puszczą Niepołomice. Oznacza to, że spędzi kolejny sezon na zapleczu Ekstraklasy. Mając na uwadze problemy finansowe klubu, niewykluczone są latem pewne roszady w składzie.

Niewykluczone, że jednym z pierwszych zawodników, który opuści Białą Gwiazdę będzie Konrad Gruszkowski. Dziennikarz Rafał Miżejewski poinformował, że 22-latek ma na stole dwie oferty. Jedna pochodzi z Warty Poznań, a druga z Dunajskiej Stredy, którą trenuje Adrian Gula, czyli były opiekun krakowskiej ekipy.

Sezon 2022/2023 był dla Gruszkowskiego dosyć nieudany. Męczyły go problemy zdrowotne, a ponadto nie zdołał zapracować na zaufanie trenera Radosława Sobolewskiego, który dał mu zagrać od pierwszej minuty zaledwie sześciokrotnie (biorąc pod uwagę ligę i Puchar Polski). Jego kontrakt obowiązuje do 2025 roku, natomiast na skutek szukania oszczędności Wisła może skłaniać się ku przedwczesnym rozstaniu.

Zobacz również: Czesław Michniewicz może obrać kurs na Bliski Wschód

Komentarze