Wielki tydzień przed Lewandowskim, Polak spotka się z władzami Bayernu

Robert Lewandowski
fot. PressFocus Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Robert Lewandowski wkrótce może podjąć decyzję w sprawie swojej przyszłości. Reprezentant Polski w najbliższych dniach ma spotkać się z władzami klubu. W trakcie spotkania ma zapaść kluczowa decyzja w sprawie ewentualnej zmiany barw klubowych przez 33-latka.

  • Robert Lewandowski cały czas jest jednym z kandydatów do gry w Barcelonie
  • Polski napastnik jest wyceniany na 50 milionów euro
  • Diario Sport twierdzi, że w najbliższych dniach mają zapaść kluczowe decyzje dotyczące przyszłości Lewego

Lewandowski przed kluczowym tygodniem

Robert Lewandowski według informacji TVP Sport z minionego tygodnia dogadał się już z FC Barceloną. Wieści w tej sprawie szybko straciły na ważności. Aczkolwiek jasne jest, że menedżer piłkarza Pini Zahavi prowadził już nie raz dialog z prezydentem Barcy Joanem Laportą.

Diario Sport twierdzi, że jeśli ostatecznie zawodnik podejmie decyzję o rozstaniu z gigantem Bundesligi, to Barcelona zaoferuje Polakowi umowę na trzy lata. Warto zaznaczyć, że zarówno klub z La Liga, jak i reprezentant Polski są w powszechnej opinii pewni owocnej współpracy w przypadku ewentualnej finalizacji transakcji.

Ewentualny transfer z udziałem Lewego będzie uzależniony przede wszystkim od decyzji władz Bayernu. Kapitan reprezentacji Polski ma kontrakt ważny z Bawarczykami do końca czerwca 2023 roku. Lewandowski obok Erlinga Halanda jest jednym z głównych kandydatów do wzmocnienia ofensywy Barcy. Polski napastnik na dniach ma spotkać się ze sternikami Bawarczyków, po których może się dużo wyjaśnić.

33-letni napastnik w tym sezonie rozegrał 41 spotkań, notując w nich 47 trafień.

Czytaj więcej: Effenberg: Lewandowski i Mueller powinni zrezygnować z kadry

Komentarze