Union Berlin pracuje nad sensacyjnym transferem. Negocjuje z byłym zawodnikiem Realu Madryt

Isco
Pressfocus Na zdjęciu: Isco

Zaskakujący transfer szykuje Union Berlin. Jak przekazali dziennikarze Sky Sports Deutschland klub jest w trakcie zaawansowanych negocjacji z Isco. Hiszpan aktualnie pozostaje bez klubu po tym, jak rozwiązał kontrakt z Sevillą.

  • Isco od 21 grudnia pozostaje bez klubu
  • Negocjacje z Hiszpanem rozpoczął Union Berlin
  • Wicelider Bundesligi czeka na odpowiedź ze strony zawodnika

Union Berlin może sięgnąć po pięciokrotnego triumfatora Ligi Mistrzów

Po kapitalnym początku sezonu Union Berlin spuścił nieco z tonu, jednak wciąż utrzymuje się w czołówce Bundesligi. Żelaźni zajmują pozycję wicelidera tabeli, a do prowadzącego Bayernu Monachium tracą tylko trzy punkty. W klubie nikt głośno o walce o mistrzostwo nie mówi, ale gra w Lidze Mistrzów pozostaje cichym marzeniem Unionu. Dlatego też klub planuje wzmocnić się jeszcze w zimowym oknie transferowym.

Zaskakujące informacje na temat potencjalnego transferu Unionu Berlin przekazali w piątek dziennikarze Sky Sports Deutschland. Według ich wiedzy wicelider Bundesligi jest w trakcie zaawansowanych negocjacji z Isco. Hiszpan pozostaje bez klubu po tym, jak rozwiązał 21 grudnia swoją umowę z Sevillą

Hiszpan nie jet zainteresowany grą poza Europą, a oferta ze strony Unionu, zdaniem mediów, może być dla niego atrakcyjna. Klub czeka obecnie na odpowiedź ze strony zawodnika. Wiele wskazuje na to, że pod koniec stycznia możemy być świadkami sensacyjnego ruchu transferowego. 

Isco na koncie ma między innymi pięć pucharów Ligi Mistrzów. 30-latek do tej pory występował jedynie w rozgrywkach La Liga. Na hiszpańskich boiskach łącznie rozegrał 487 meczów, w których zanotował 74 bramki i 70 asyst.

Czytaj dalej: Bayern nie odda zawiedzionego pomocnika na wypożyczenie

Komentarze