Wraca temat wielkiego transferu. West Ham nadal poluje na piłkarza Bayernu

Leon Goretzka latem był łączony z West Hamem United, ale ostatecznie nie zdecydował się na ten transfer. Jak podaje "Fichajes", londyński zespół nadal próbuje pozyskać reprezentanta Niemiec.

Leon Goretzka
Obserwuj nas w
IMAGO / Ulmer/Teamfoto Na zdjęciu: Leon Goretzka
  • Wraca temat transferu Leona Goretzki do West Hamu United
  • “Młoty” są gotowe zaoferować Bayernowi za pomocnik ponad 50 milionów euro
  • Anglicy już latem próbowali przekonać 28-latka do przeprowadzki

Leon Goretzka na celowniku West Hamu United

Z informacji przekazanych przez portal “fichajes.net” wynika, że West Ham United jest gotowy w najbliższym czasie dokonać wielkiego transferu. Na celowniku “Młotów” znalazł się Leon Goretzka. Anglicy są gotowi zaoferować Bayernowi Monachium za 28-latka ponad 50 milionów euro.

POLECAMY TAKŻE

Temat Leona Goretzki w West Hamie pojawił się ponownie. Reprezentant Niemiec już latem był łączony z przeprowadzką do londyńskiego zespołu. Ostatecznie środkowy pomocnik nie dał się namówić i trudno sobie wyobrazić, że tym razem będzie inaczej. Jednak decyzja w dużej mierze będzie należała do Bayernu Monachium, który może skusić się na tak wysoką ofertę.

Leon Goretzka w obecnej kampanii rozegrał 14 spotkań pod wodzą Thomasa Tuchela. Reprezentantowi Niemiec udało się zdobyć dwie bramki, a także zaliczyć tyle samo asyst. Portal “Transfermarkt” wycenia 28-latka na 45 milionów euro.

Czy Leon Goretzka odnalazłby się w Premier League?
Tak 72%
Nie 28%
32+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie

Sprawdź także: Gwiazda Bayernu na celowniku gigantów Premier League. Możliwy wielki powrót

Komentarze