Fabrizio Romano ogłasza wielki transfer PSG

Vitinha
PressFocus Na zdjęciu: Vitinha

Włoski ekspert Fabrizio Romano potwierdził za pośrednictwem portalu Twitter wielki transfer Paris Saint-Germain. Nowym zawodnikiem paryskiego klubu ma zostać gracz FC Porto Vitinha.

  • Vitinha zostanie nowym zawodnikiem Paris Saint-Germain
  • Transfer potwierdził włoski ekspert Fabrizio Romano
  • FC Porto otyrzyma za swojego gracza 40 mln euro

Vitinha nowym graczem Paris Saint-Germain

W mediach było głośno o tym transferze już od kilku dni. W środę informowali o nim między innymi dziennikarze RMC Sport. Teraz ten ruch potwierdza także Fabrizio Romano.

Włoski ekspert zakomunikował, że Paris Saint-Germain oraz FC Porto osiągnęły porozumienie w sprawie przeprowadzki Vitinhy na Parc des Pricnes. Portugalski klub otrzyma za swojego gracza 40 milionów euro. Podpisano już najważniejsze dokumenty, a w najbliższym czasie gracz przejdzie testy medyczne. Portugalczyk ma podpisać pięcioletni kontrakt.

Romano dodaje także, że teraz PSG skupi się na transferach Renato Sanchesa oraz Milana Skriniara. Rozmowy z Lille w sprawie Portugalczyka przebiegają pomyślne, a indywidualny kontrakt dla zawodnika jest już gotowy.

Podobnie wygląda sytuacja Milana Skriniara. Słowak, którego obecny kontrakt z Interem Mediolan wygasa w czerwcu przyszłego roku, miał już zaakceptować warunki indywidualnej umowy. Pozostaje jedynie kwestia dogadania szczegółów transakcji między klubami, choć wydaje się, ze tutaj większych problemów być nie powinno i jest to tylko kwestia czasu. Do Paryża może trafić także inny gracz z Serie A. W mediach spekuluje się, że do PSG może dołączyć napastnik Sassuolo Gianluca Scamacca.

Zobacz również: Paulo Fonseca nowym trenerem Lille

Komentarze