Suarez i Messi znów połączą siły w jednym klubie?

Luis Suarez i Leo Messi w czasach gry dla FC Barcelony
Pressfocus Na zdjęciu: Luis Suarez i Leo Messi w czasach gry dla FC Barcelony

Zdaniem mediów, Luis Suarez i Leo Messi mogą wkrótce znów zagrać w jednej drużynie. Według DIRECTV Sport Argentyńczyk rozważa podpisanie kontraktu z Interem Miami, gdy wygaśnie już jego umowa z PSG. Z klubem, którego właścicielem jest David Beckham łączony jest również Luis Suarez.

  • Luis Suarez pozostaje bez drużyny, choć ma kilka ofert na stole
  • Kontrakt Messiego z PSG wygasa natomiast w przyszłym roku
  • Media spekulują, ze Argentyńczyk i Urugwajczyk mogą w przyszłości zagrać razem w Interze Miami

To dziennikarze szykują reunion Suareza i Messiego?

Lionel Messi ma jeszcze rok ważnego kontraktu z Paris-Saint Germain, a media już przewidują, gdzie Argentyńczyk zagra za rok. Rozgłośnia El Chiringuito informowała już nawet, iż Messi liczy na powrót do FC Barcelony. Stoi to w sprzeczności z oświadczeniem bliskiego otoczenia zawodnika, zgodnie z którym “jest to fałsz, a Leo nie podjął jeszcze żadnych decyzji odnośnie do swojej przyszłości”.

Bez klubu pozostaje obecnie Luis Suarez, którego umowa z Atletico Madryt wygasła wraz z końcem czerwca. Urugwajczyk nie zdecydował jeszcze, który klub będzie reprezentował. Odrzucił on natomiast ofertę z River Plate. Zdaniem dziennikarzy DIRECTV Sport, 37-latek może niedługo znów połączyć siły ze starym przyjacielem z FC Barcelony – Leo Messim. Obaj zawodnicy mieliby grać dla Interu Miami.

Do pogłosek na temat przyszłości Argentyńczyka odniósł się Luis Suarez, który wątpi w powodzenie takiego scenariusza.

– Wspólna gra z Messim w Interze Miami? To raczej nierealne. Dużo rzeczy się mówi. Nam piłkarzom nie starczyłoby doby, gdybyśmy mieli prostować wszystkie tego typu plotki na nasz temat. Dajemy im zatem gadać co chcą. Leo ma przyszłość w Paryżu. Poza tym nie wiem, kiedy rozważa piłkarską emeryturę – stwierdził Suarez w rozmowie z Ultimo al Arco de Sport 890.

– Ja mam swój projekt, który obecnie opracowuje na płaszczyźnie sportowej. Potem przedyskutuję to z moją rodziną. Czy potem razem z Leo wylądujemy znów mieszkając w Barcelonie? Myślę że to bardzo prawdopodobne. Jesteśmy przyjaciółmi, nasze rodziny się przyjaźnią. Ale kolejny wspólny projekt sportowy? Oni lubią spekulować, dużo gadać i pisać. To temat, który raczej powinni zostawić – dodał Urugwajczyk. 

Luisa Suareza łączy się z grą dla Aston Villi, w której połączyłby siły ze znajomym z czasów gry w Liverpoolu – Stevenem Gerrardem. Oprócz tego Urugwajczyk ma kilka ofert z hiszpańskich klubów.

Sprawdź też: Messi z nadzieją na powrót do FC Barcelony

Komentarze