Tuchel chciałby sprowadzić do Bayernu dwóch piłkarzy Chelsea

Thomas Tuchel planuje już pierwsze transfery do Bayernu Monachium. Dziennikarze Calciomercato przekazali, że Niemiec chciałby sprowadzić do ekipy Bawarczyków dwóch byłych podopiecznych – Edouarda Mendy'ego i Mateo Kovacicia.

Mateo Kovacic
Pressfocus Na zdjęciu: Mateo Kovacic
  • Thomas Tuchel ma już plan na przemodelowanie kadry Bayernu Monachium
  • Nowy szkoleniowiec chciałby latem sprowadzić dwóch byłych podopiecznych
  • Bawarczycy latem mogą postarać się o transfer Edouarda Mendy’ego i Mateo Kovacicia

Bayern zapoluje na zawodników Chelsea?

Media i kibice zastanawiają się już, jakie zmiany personalne w Bayernie Monachium zaprowadzi Thomas Tuchel, który zastąpił Juliana Nagelsmanna. Szkoleniowiec szykuje już listę zawodników, których chciałby sprowadzić do ekipy Bawarczyków. Mistrz Niemiec latem może przeprowadzić wiele transferów.

Według Calciomercato Tuchel chciałby sprowadzić do ekipy Die Roten dwóch byłych podopiecznych. Są to Edouard Mendy i Mateo Kovacic. Niemiec ceni sobie wysoko umiejętności zawodników i uważa, że mogliby oni odnaleźć się Bayernie.

Niepewna jest przyszłość Manuela Neuera, którego kontrowersyjne wypowiedzi mogą skończyć się rozstaniem z klubem. Ponadto golkiper zmaga się z poważną kontuzją, a w klubie panują obawy, czy będzie w stanie jeszcze grać na najwyższym poziomie. Thomas Tuchel ma w planach zastąpienie legendy bramkarzem Chelsea, który stracił ostatnio miejsce w wyjściowym składzie.

Mendy czuje się rozczarowany swoją sytuacją w The Blues, a w przypadku otrzymania oferty ze strony Bayernu, na pewno ją rozważy.

Czytaj też: Tuchel określił swój pierwszy wielki cel transferowy w roli trenera Bayernu

Komentarze