Trzy kierunki transferu dla Szymańskiego. Są konkrety

Sebastian Szymański (z prawej)
Pressfocus Na zdjęciu: Sebastian Szymański (z prawej)

Sebastian Szymański tego lata zmieni klub. Polaka oglądać będziemy w czołowej lidze europejskiej. Szczegóły w tej sprawie zdradził agent piłkarza.

  • W tym oknie transferowym Sebastian Szymański opuści Dynamo Moskwa
  • Polak ma trafić do czołowej ligi europejskiej
  • Realny jest transfer między innymi do Premier League, czy Bundesligi

Ligue 1, Bundesliga, czy Premier League?

Sebastian Szymański dokończył sezon 2021/2022 w barwach Dynamo Moskwa, mimo agresji Rosji na Ukrainę. Reprezentant Polski z transferem wstrzymał się do bieżącego okna transferowego. Działający w interesach piłkarza Mariusz Piekarski, podzielił się swoją opinią dotyczącą tego, gdzie jego zdaniem trafi finalnie Szymański.

Moim zdaniem trafi do którejś z trzech lig – Francja, Niemcy albo Anglia. Zobaczymy, kogo będzie stać, ale przedstawiciele klubów z tych rozgrywek są najkonkretniejsi w rozmowach – ocenił agent Polaka. Zdradził on też czym będzie się kierował przy wyborze klubu dla swojego klienta.

Będziemy starać się tak wybrać klub, żeby mógł się rozwijać i grać oraz przygotował się na mistrzostwa. Sama zmiana klubu nas nie interesuje, chcemy wybrać tak, żeby grał. Cztery kluby z Bundesligi się go obserwują, jest też Francja. Brentford z Premier League też się nim interesował nawet właśnie w tym okienku transferowym – wyjaśnił Piekarski. Wymienił on jeszcze dwa konkretne kluby. Była to Hertha oraz Sevilla, lecz transfer do, którejś z tych ekip wydaje się mało prawdopodobny.

Szymański aktualnie przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski, która rywalizuje w Lidze Narodów. W czerwcowych spotkaniach 23-latek wystąpił jedynie przeciwko Belgii (66 rozegranych minut). Zaliczył jednak wówczas asystę.

Czytaj także: Holandia – Polska. Pan Robert szczęśliwy, a Rotterdam jest super

Komentarze