Trzy duże kluby po reprezentanta Francji

Marcus Thuram (z lewej)
Marcus Thuram (z lewej) PressFocus

L’Equipe donosi, że Tottenham, AS Roma i Napoli są zainteresowane zakontraktowaniem Marcusa Thurama, ale kwota 25 milionów wymagana przez Borussię Moenchengladbach jest dla nich na ten moment zaporowa.

  • Tottenham, AS Roma i Napoli wyraziły zainteresowanie napastnikiem Borussii Moenchengladbach, Marcusem Thuramem
  • Źrebaki oczekują za reprezentanta Francji około 25 milionów euro, na co nie chce przystać żaden z wymienionych klubów

Trzy duże kluby po Marcusa Thurama

Francuskie medium L’Equipe donosi, że Tottenham, AS Roma i Napoli są zainteresowane sprowadzeniem do siebie Marcusa Thurama. Dwa włoskie kluby skontaktowały się już z otoczeniem 24-latka, by przedyskutować kwestię indywidualnego kontraktu. Borussia Moenchengladbach oczekuje za syna legendarnego obrońcy reprezentacji Francji około 25 milionów euro. Taka kwota jest niemożliwa do zaproponowania zarówno przez Giallorossich, jak i Petronopei.

Tottenham również rozważał transfer francuskiego napastnika, ale po usłyszeniu wymogów Źrebaków, zapał Anglików ostygł.

Marcus Thuram pokazał się ze świetnej strony w ostatniej edycji Ligi Mistrzów. Łącznie, w 40 spotkaniach minionego sezonu zanotował aż jedenaście bramek i dwanaście asyst we wszystkich rozgrywkach. Dobre występy na kanwie klubowej zaowocowały debiutem w reprezentacji Francji w listopadzie. 24-latek otrzymał od Didiera Deschampsa powołanie na Euro 2020, gdzie rozegrał dziewięć minut w przegranym spotkaniu ze Szwajcarią. Portal Transfermarkt wycenia go na 35 milionów euro.

Komentarze