Roma z konkretną ofertą dla Pedro

Serie A
Serie A

Roma objęła fotel lidera w rywalizacji o pozyskanie doświadczonego pomocnika Pedro Rodrigueza. Klub ze Stadio Olimpico zaoferował mu najlepsze warunki kontraktu – informuje calciomercato.it.

Czytaj dalej…

Były reprezentant Hiszpanii będzie latem dostępny na zasadzie wolnego transferu, bowiem z końcem czerwca wygasa jego obecna umowa z Chelsea. Jeszcze niedawno wydawało się, że Pedro spróbuje swoich sił w MLS, ale sytuacja się zmieniła i piłkarz zdecydował się na pozostanie w Europie. Najbliżej mu w tej chwili na Półwysep Apeniński.

Roma najbardziej konkretna

Przedstawiciele Romy poczynili już konkretne kroki, aby sprowadzić Hiszpana na Stadio Olimpico. Pedro otrzymał już ofertę ze strony włoskiego klubu. Nie jest ona jedyna, ale według informacji Calciomercato.it, najbardziej atrakcyjna dla samego zawodnika. Decyzja byłego piłkarza Barcelony w tej sprawie spodziewana jest w ciągu kilku dni.

W ostatnim czasie pojawiły się również informacje o zainteresowaniu zawodnikiem ze strony Juventusu i jego trenera Maurizio Sarriego. Na razie Stara Dama nie wyszła jednak poza nawiązanie wstępnego kontaktu w tej sprawie.

Komentarze