Rabiot za Pogbę? Man Utd odpowiedział Juventusowi

Adrien Rabiot
Adrien Rabiot fot. Grzegorz Wajda

Nie jest tajemnicą, że Juventus chciałby sprowadzić z powrotem do zespołu Paula Pogbę. W obecnej sytuacji trudno jednak spodziewać się wyłożenia przez Starą Damę kwoty, która byłaby możliwa przed przerwą w rozgrywkach.

Czytaj dalej…

Wiele wskazuje na to, że podczas najbliższego okna nie będziemy świadkami wielomilionowych transferów, do których już się przyzwyczailiśmy. Nie inaczej jest w kwestii ewentualnego powrotu Pogby do Turynu. Juventus nie będzie mógł pozwolić sobie na spełnienie oczekiwań finansowych Czerwonych Diabłów.

Stara Dama liczy na przekonanie Manchesteru United do oddania Pogby za niższą cenę poprzez zaoferowanie w rozliczeniu swoich zawodników. Jak się okazuje, nie będzie to takie proste.

Rabiot wyceniony za wysoko

Jak informuje Calciomercato.com, Juventus liczył na obniżenie o 30 milionów euro kwoty transferu Pogby, oferując Manchesterowi United Adriena Rabiot. Przedstawiciele Czerwonych Diabłów na takie warunki nie zamierzają jednak przystać. Ich zdaniem wycena piłkarza przez Juventus odbiega od jego obecnej wartości.

Mało prawdopodobne jest, aby w tej kwestii oba kluby znalazły porozumienie. Rozmowy z pewnością będą jednak kontynuowane, a w ich trakcie mogą pojawić się nazwiska kolejnych zawodników, którzy mogliby trafić na Old Trafford w ramach rozliczenia.

Komentarze