Parc des Princes
Parc des Princes fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

PSG złożyło oficjalną ofertę Interowi

Paris Saint-Germain złożyło Interowi Mediolan oficjalną ofertę w sprawie wykupienia Mauro Icardiego. Propozycja mistrzów Francji opiewa na 60 milionów euro – informuje Sky Sport Italy.

Czytaj dalej…

Argentyński napastnik trafił do Paris Saint-Germain latem ubiegłego roku, na zasadzie rocznego wypożyczenia. W umowie między klubami znalazła się również opcja definitywnego za 70 milionów euro. Francuski klub liczy jednak na wynegocjowanie z Interem lepszych warunków.

Na biurka władz mediolańskiego klubu trafiła już pierwsza oferta w tej sprawie. Paris Saint-Germain miało zaoferować za Icardiego 50 milionów euro plus kolejne 10 milionów euro w bonusach. Na razie nie wiadomo jaka będzie odpowiedź włoskiego klubu.

27-letni Icardi podczas swojego dotychczasowego pobytu w stolicy Francji, rozegrał w barwach PSG 28 spotkań we wszystkich rozgrywkach, zdobywając w nich 20 bramek.

Cavani w przeciwnym kierunku?

To nie jedyny ruch jaki może się odbyć na linii Paryż – Mediolan. W Interze przygotowują się bowiem na odejście Lautaro Martineza, który prawdopodobnie zasili Barcelonę. Argentyńczyka na San Siro może zastąpić Edinson Cavani, któremu z końcem czerwca wygasa aktualna umowa z Paris Saint-Germain. Włoski klub miał już rozpocząć starania o sprowadzenie Urugwajczyka do siebie.

Komentarze