Miralem Pjanić
Miralem Pjanić fot. Grzegorz Wajda

Pjanić chce tylko do Barcelony

FC Barcelona, Chelsea, Manchester United i Paris Saint-Germain to kluby, które chciałyby sprowadzić do siebie Miralema Pjanicia. Bośniacki pomocnik ma jasny cel. Interesują go tylko przenosiny na Camp Nou – informuje Mundo Deportivo.

Czytaj dalej…

Przedstawiciele Barcelony od dłuższego czasu prowadzą rozmowy z Juventusem w sprawie transferu doświadczonego pomocnika. Negocjacje dotyczą ewentualnej wymiany zawodników, ale na razie obu stronom nie udało się w tej sprawie dojść do porozumienia. Stara Dama pozostaje przy swoim stanowisku i interesuje ją tylko sprowadzenie Arthura, ale brazylijski pomocnik Dumy Katalonii nie zamierza ruszać się z Barcelony.

Pjanić ustalił warunki kontraktu z Barceloną

Na pozytywne zakończenie rozmów w tej sprawie czeka Pjanić, który już wcześniej doszedł do porozumienia z katalońskim klubem w sprawie warunków indywidualnego kontraktu. Co więcej, Bośniak nie chce słyszeć o ofertach z innych klubów, choć te są znacznie bardziej atrakcyjne dla niego pod względem finansowym. Dużymi zarobkami w ostatnim czasie Bośniaka próbował przekonać dyrektor sportowy Paris Saint-Germain Leonardo, ale Pjanicia nie interesują przenosiny do stolicy Francji.

Na chwilę obecną Pjanic jest gotowy tylko i wyłącznie przejście do Barcelony po zakończeniu sezonu. Niewykluczone, że presja wywierana przez zawodnika będzie miała wpływ na efekt rozmów przedstawicieli obu klubów.

Komentarze