Przemysław Frankowski łączony z Ligue 1

Przemysław Frankowski
Przemysław Frankowski Pressfocus

Z wieści przekazanych przez amerykańskiego dziennikarza, Briana Sandalowa wynika, że Przemysław Frankowski jest blisko przenosin do Ligue 1. Zainteresowanie Polakiem wyraziło RC Lens, które pozostaje w stałym kontakcie z Chicago Fire.

  • Przemysław Frankowski otrzymał ofertę od RC Lens
  • Polski napastnik od 2019 r. reprezentuje barwy Chicago Fire
  • Wieści o potencjalnym powrocie 26-latka do Europy przekazał Brian Sandalow z Sun-Times Sport

Przemysław Frankowski zasili szeregi RC Lens?

Przemysław Frankowski zimą 2019 r. został wykupiony przez Chicago Fire z Jagiellonii Białystok za 1,5 mln euro. Od tamtej pory polski napastnik wystąpił łącznie w 64 spotkaniach w MLS, notując w nich 10 goli oraz tyle samo asyst.

Wygląda na to, że ostatnie poczynania Frankowskiego zauważyli skauci RC Lens. Zeszłoroczny beniaminek Ligue 1 planuje wzmocnić szyki ofensywne przed startem nowej kampanii i na celowniku klubu znalazł się właśnie 26-latek.

Brian Sandalow z Sun-Times Sport uważa, że obie drużyny prowadzą zaawansowane rozmowy w tej sprawie, natomiast transfer może być już nawet na ostatniej prostej. Co więcej, snajper prawdopodobnie przegapi najbliższe starcie przeciwko New York City, więc sprawa wydaje się być poważna.

Nieoficjalnie mówi się, że aktualny pracodawca Frankowskiego otrzymałby finalnie 3 mln euro, co oznaczałoby niezły zarobek na usługach Polaka.

Przeczytaj również: Arkadiusz Milik wraca do treningów w klubie

Komentarze