Partey do Napoli, Milik do Atletico?

Arkadiusz Milik
Arkadiusz Milik fot. Grzegorz Wajda

Nie jest tajemnicą, że Atletico Madryt jest poważnie zainteresowane pozyskaniem reprezentanta Polski Arkadiusza Milika. Przedstawiciele hiszpańskiego klubu rozmawiali już z zawodnikiem Napoli, a teraz szukają sposobu na przekonanie do transferu władz włoskiego klubu.

Czytaj dalej…

Władze Atletico zdają sobie sprawę, że sprowadzeniem piłkarza zainteresowany jest również Juventus. Stara Dama nie rozpoczęła jednak jeszcze rozmów z Napoli w sprawie transferu, ale stara się przekonać Milika, aby na razie nie przyjmował innych ofert.

Jak informuje dziennik AS, innym problemem jest ewentualna kwota transferu. Prezydent Napoli Aurelio De Laurentiis oczekuje za Milika nie mniej niż 40 milionów euro, nawet mimo tego, że obecny kontrakt napastnika wygasa w przyszłym roku. Atletico liczy jednak na przekonanie Napoli do innego rozwiązania.

Klub z Wanda Metropilitano byłby gotowy na włączenie do transakcji środkowego pomocnika Thomasa Parteya, który we włoskim zespole mógłby zastąpić Brazylijczyka Allana. W tym wypadku na przeszkodzie mogą jednak stanąć oczekiwania finansowe piłkarza, który jest również kuszony przez Arsenal. Kanonierzy mogliby bowiem zaproponować reprezentantowi Ghany znacznie wyższe wynagrodzenie.

Komentarze