Stroje Manchesteru United
Stroje Manchesteru United fot. Nike

Ojciec Fatiego zaprzecza zainteresowaniu Man Utd

Ojciec utalentowanego zawodnika Barcelony Ansu Fatiego zaprzeczył medialnym doniesieniom łączącym jego syna z przenosinami do Manchesteru United.

Czytaj dalej…

W hiszpańskich mediach pojawiły się informacje, że Czerwone Diabły są poważnie zainteresowane sprowadzeniem utalentowanego 17-latka na Old Trafford. Przedstawiciele Manchesteru United mieli nawet złożyć Barcelonie dwie duże oferty, które zostały jednak od razu odrzucone.

– Cieszymy się życiem w Barcelonie. Mój syn musi cierpliwie czekać na swoje szanse, ponieważ gra z najlepszym piłkarzem w historii Lionelem Messim – powiedział Bori Fati, ojciec zawodnika.

– Doniesienia łączące go z United nie są prawdziwe. Ansu jest tutaj szczęśliwy, podąża za swoimi marzeniami. Nie musi grać od początku w każdym meczu, w drużynie są jeszcze Griezmann i Suarez. Ansu ma dużo czasu – dodał ojciec 17-letniego piłkarza.

Nowy kontrakt dla Fatiego

Wiele wskazuje na to, że Fati wkrótce zwiąże się z klubem nowym kontraktem. Obecna umowa wygasa w 2022 roku, ale znajduje się w niej opcja umożliwiająca Barcelonie przedłużenie jej o kolejne dwa lata do 2024 roku. Klub chciałby się jednak związać z utalentowanym piłkarzem do 2025 roku i rozmowy w tej sprawie już się rozpoczęły.

Komentarze