Kolega Lewandowskiego może wrócić do Hiszpanii

Marc Roca
PressFocus Na zdjęciu: Marc Roca

Marc Roca do tej pory nie zdołał wywalczyć sobie miejsca w składzie Bayernu Monachium i już wkrótce może pożegnać się z klubem. Jak informują hiszpańskie media zainteresowany pozyskaniem 24-letniego pomocnika jest Real Betis.

Czytaj dalej…

  • Pomocnik Bayernu Monachium Marc Roca znalazł się w kręgu zainteresowań Realu Betis
  • Trener hiszpańskiego zespołu Manuel Pellegrini widzi w 24-letnim zawodniku odpowiedniego kandydata do wzmocnienia środka pola
  • W obecnym sezonie Roca nie rozegrał ani jednego spotkania w barwach Bayernu

Marc Roca zamieni Bayern na Real Betis?

Jak informują Diario de Sevilla i Diario AS, Real Betis chce wzmocnić środek pola podczas styczniowego okna transferowego i rozgląda się za odpowiednimi kandydatami. Na celowniku trenera Manuela Pellegriniego znalazł się Marc Roca, który pasuje do poszukiwanego przez szkoleniowca profilu zawodnika.

24-letni pomocnik od października 2020 roku jest zawodnikiem Bayernu Monachium, do którego trafił za 9 milionów euro z Espanyolu Barcelona. W bawarskim klubie nie zdołał jednak wywalczyć miejsca w składzie. W poprzednim sezonie wystąpił w 11 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach, natomiast w obecnym nie otrzymał od Juliana Nagelsmanna ani jednej szansy gry.

Na chwilę obecną nic nie wskazuje na to, aby sytuacja Hiszpania w klubie z Allianz Arena uległa zmianie. Wydaje się, że przedstawiciele Bayernu nie będą stawać piłkarzowi na przeszkodzie i chętnie podejmą rozmowy w sprawie jego ewentualnego transferu.

Zobacz także: Giganci mogą wykorzystać bierność Bayernu ws. Comana

Komentarze