Manchester United rozmawiał z agentem Lemara

Thomas Lemar
Thomas Lemar fot. Anton Denisov/Sputnik/ Hepta /Sport Pictures

Manchester United jest kolejnym klubem Premier League zainteresowanym pozyskaniem napastnika Atletico Madryt Thomasa Lemara. Czerwone Diabły miały już podjąć pierwsze kroki w celu sprowadzenia Francuza.

Czytaj dalej…

Według informacji hiszpańskiego dziennika AS, przedstawiciele klubu z Old Trafford odbyli już pierwszą rundę rozmów z menedżerem Lemara. Ich tematem był oczywiście ewentualny transfer 24-latka do Manchesteru United.

Wcześniej faworytem do sprowadzenia Lemara wydawał się być londyński Arsenal. Pojawiły się nawet informacje, że w przeciwnym kierunku, w ramach rozliczenia powędrowałby Alexandre Lacazette. Teraz Kanonierzy mają jednak konkurencję ze strony Manchesteru United.

Mający na swoim koncie 22 występy i cztery gole w reprezentacji Francji, Thomas Lemar jest zawodnikiem Atletico Madryt od lipca 2018 roku, kiedy trafił do niego za 70 milionów euro z AS Monaco. W klubie z Wanda Metropolitano nie zdołał jednak potwierdzić swoich wysokich umiejętności i jego odejście latem wydaje się przesądzone.

Komentarze