Inter wrócił do tematu Vidala

Arturo Vidal
Arturo Vidal fot. Grzegorz Wajda

Inter Mediolan ponownie rozpoczął rozmowy z Barceloną w sprawie transferu Arturo Vidala. Doświadczonego Chilijczyka w swoim zespole chciałby mieć Antonio Conte, który miał już okazję współpracować z nim w przeszłości.

Czytaj dalej…

Reprezentant Chile od dawna jest łączony z przenosinami do mediolańskiego zespołu. Inter był zainteresowany jego pozyskaniem już latem 2018 roku, ale ostatecznie piłkarz przeniósł się do Barcelony. W ostatnich miesiącach temat wielokrotnie powracał, ale do tej pory nie udało się sfinalizować prowadzonych rozmów.

Jak poinformował włoski dziennikarz sportowy, Fabrizio Romano, temat przenosin Vidala do Nerazzurrich ponownie jest aktualny, a przedstawiciele włoskiego klubu nawiązali już nawet w tej sprawie kontakt z Barceloną, która jest otwarta na sprzedaż swojego zawodnika.

Vidal na wylocie z Barcelony

Doświadczony Chilijczyk jest jednym z kilku zawodników, którzy mają latem pożegnać się z katalońskim klubem. Vidala w swoim zespole nie widzi bowiem nowy szkoleniowiec Barcelony, Ronald Koeman. 33-letni pomocnik został już o tym poinformowany i otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu.

Decyzja klubu z Camp Nou zaalarmowała Inter Mediolan, który postanowił wznowić starania o sprowadzenie do siebie Chilijczyka, którego w swoim zespole chciałby mieć trener Antonio Conte. Włoski szkoleniowiec miał już okazję współpracować z Vidalem podczas ich wspólnego pobytu w Juventusie.

Komentarze