Dwóch zawodników na wylocie z Milanu

Samu Castillejo
Samu Castillejo PressFocus

Andrea Conti i Samu Castillejo w styczniu prawdopodobnie odejdą z Milanu. Władze Rossonerich są gotowi na pozbycie się obu piłkarzy, którzy w tym sezonie nie odgrywają żadnej roli w drużynie.

  • Milan jest gotowy na rozstanie już podczas styczniowego okna transferowego z dwoma zawodnikami, którzy nie mają szans na regularne występy
  • Z drużyną Rossonerich mogą pożegnać się Andrea Conti i Samu Castillejo
  • Conti być może będzie mógł odejść za darmo, natomiast za Castillejo Milan oczekuje 6 milionów euro

Conti i Castillejo niechciani w Milanie

Początku obecnego sezonu Conti i Castillejo nie mogą zaliczyć do udanych. Żaden z nich nie zdołał przekonać do siebie trenera Stefano Pioliego i nie mają raczej przyszłości w klubie. Conti w obecnym sezonie ani razu nie pojawił się na murawie, natomiast Castillejo zaliczył jeden symboliczny występ. Ich losy są już przesądzone.

Jak informuje Calciomercato.com, Milan jest zdecydowany na rozstanie z Contim i Castillejo już podczas styczniowego okna transferowego. Pierwszemu z nich Rossoneri mogą pozwolić odejść nawet za darmo, bowiem jego umowa wygasa zaledwie sześć miesięcy później.

W innej sytuacji jest Castillejo, którego kontrakt obowiązuje do czerwca 2023 roku. Milan chciałby uzyskać z jego sprzedaży około sześć milionów euro. Hiszpan już latem był łączony z przenosinami do Getafe, ale ostatecznie pozostał na San Siro.

Zobacz także: Milan z jasnymi zamiarami w sprawie trenera

Komentarze