Bayern chce obrońcę Norwich

Bundesliga
Bundesliga

Przedstawiciele Bayernu Monachium podczas letniego okna transferowego chcieliby sprowadzić do zespołu nowego prawego obrońcę. Jak informuje Sky Germany, na celowniku bawarskiego klubu znalazł się występujący w Norwich City Max Aarons.

Czytaj dalej…

Bayern szuka zawodnika, który podjąłby się rywalizacji o miejsce w składzie z Benjaminem Pavardem. Zimą do drużyny na zasadzie wypożyczenia dołączył Alvaro Odriozola, ale nie spełnił oczekiwań i latem wróci do Realu Madryt. Wcześniej z przenosinami na Allianz Arena łączony był również obrońca Ajaksu Amsterdam Sergino Dest.

20 milionów euro za Aaronsa?

Według informacji Sky Germany, poważnym kandydatem do zasilenia Bayernu Monachium jest 20-letni zawodnik Norwich City Max Aarons. W zakończonym sezonie zawodnik rozegrał 40 spotkań we wszystkich rozgrywkach, w tym 36 na boiskach Premier League.

Swoimi występami zwrócił na siebie uwagę przedstawicieli Bayernu, którzy są podobno gotowi zapłacić za niego 20 milionów euro. Norwich jeszcze niedawno oczekiwało za reprezentanta angielskiej młodzieżówki 30 milionów euro, ale spadek z Premier League może zmusić ich do obniżenia oczekiwań. Obrońca jest związany z Kanarkami umową do 30 czerwca 2024 roku.

Bayern to jednak nie jedyny niemiecki klub, który interesuje się Aaronsem. Piłkarza do swojego zespołu chętnie sprowadziliby także przedstawiciele Bayeru Leverkusen. Opcja przenosin na Allianz Arena wydaje się być jednak zdecydowanie atrakcyjniejsza dla zawodnika.

Komentarze