Santiago Bernabeu
Santiago Bernabeu fot. Sport Pictures

Areola zostanie w Madrycie

Bramkarz Alphonse Areola pozostanie w Realu Madryt do końca obecnego sezonu. Królewscy osiągnęli w tej sprawie porozumienie z Paris Saint-Germain – poinformowała Marca.

Czytaj dalej…

27-letni Francuz do Realu dołączył na początku września ubiegłego roku, na zasadzie wypożyczenia z zespołu mistrzów Francji. Umowa była zawarta do 30 czerwca, ale już teraz wiadomo, że bramkarz pozostanie w zespole z Santiago Bernabeu do zakończenia obecnego sezonu. Oba kluby doszły w tej sprawie do porozumienia, gotowy na pozostanie w Realu jest również sam zawodnik.

Areola do dyspozycji Zidane’a

Oznacza to, że Areola będzie do dyspozycji Zinedine’a Zidane’a nie tylko na lipcowe mecze ligowe, ale także na czekającą Królewskich w sierpniu rywalizację w Lidze Mistrzów. Real rozpocznie ją od rewanżowego spotkania 1/8 finału z Manchesterem City, w którym będzie starał się odrobić straty z pierwszego meczu, który zakończył się wygraną 2:1 angielskiej drużyny.

Po ostatnim meczu Realu Madryt w tym sezonie, Areola wróci do Paryża. Jego pozostanie w Madrycie na stałe wydaje się mało prawdopodobne.

Komentarze