Transferowa ofensywa Chelsea. Oferuje ponad 50 milionów

Marc Cucurella
Pressfocus Na zdjęciu: Marc Cucurella

Chelsea jest zdeterminowana, aby ich szeregi zasilił Marc Cucurella. Hiszpan naciska na zgodę Brighton, które dostał bardzo dobrą ofertę od londyńczyków.

  • Marc Cucurella naciska na transfer
  • Hiszpan nie chce już reprezentować Brighton
  • 24-latek woli dołączyć do Chelsea, która oferuje bardzo dużą sumę

Transfer nieunikniony

Chelsea we wtorek zaskoczyła swoich kibiców. Londyńczyków dotychczas wzmocnili Raheem Sterling i Kalidou Koulibaly, a to było zdecydowanie za mało. The Blues tylko wczoraj poinformowali o tym, że kupili Gabriela Sloninę z Chicago Fire (z bonusami prawie 15 milionów euro). Ponadto po przejściu testów medycznych  oficjalnie graczem Chelsea będzie rozchwytywany 19-letni pomocnik Aston Villi Carney Chukwuemeka (koszt to 24 miliony euro).

Po mocnym wtorku nadchodzi ważna środa. Fabrizio Romano przekazał bowiem najnowsze informacje w sprawie innego transferowego celu Chelsea. The Blues ma wzmocnić Marc Cucurella z Brighton. Za Hiszpana 40 milionów euro oferował Manchester City, więc wiadomo było iż londyńczycy muszą zaproponować więcej, chociaż mistrz odpadł z wyścigu o 24-latka.

Cucurella chce dołączyć do Chelsea, więc ustalenie warunków z piłkarzem nie stanowi kłopotu. Hiszpan naciska na Brighton, aby zaakceptowało propozycję złożoną przez The Blues. Ta opiewa na ponad 50 milionów euro. W Londynie liczą, że nie będą musieli już podnosić stawki i Mewy zgodzą się na sprzedaż 24-latka, który najczęściej gra jako lewy obrońca/wahadłowy. W minionym sezonie zagrał 38 meczów, a na boisku spędził ponad 300 minut.

Czytaj także: Chelsea inwestuje w młodzież. Duży transfer z Aston Villi

Komentarze

Na temat “Transferowa ofensywa Chelsea. Oferuje ponad 50 milionów