Tottenham otwarty na powrót Kane’a. Padły wymowne słowa

Prezes Tottenhamu Daniel Levy nie zamyka się się na powrót Harry'ego Kane'a do drużyny Kogutów kolejny raz powtarzając, że klub chętnie sprowadzi napastnika ponownie do północnego Londynu.

Harry Kane
Obserwuj nas w
IMAGO / Sven Simon Na zdjęciu: Harry Kane
  • Kane latem przeniósł się do Bayernu Monachium
  • Anglik najwidoczniej ma możliwość powrotu Tottenhamu
  • O takim scenariuszu mówił Daniel Levu

Prezes Tottenhamu otwarcie mówi o możliwości powrotu Kane’a

Harry Kane po wielotygodniowej sadze transferowej ostatecznie latem dołączył do Bayernu Monachium notując bardzo pozytywny start. Anglik wpisał się na listę strzelców między innymi w środowym meczu Bawarczyków z Manchesterem United.

Daniel Levy już kilka dni temu mówił o możliwości powrotu Kane’a do Tottenhamu. – Mamy klauzulę pozwalającą na odkupienie Harry’ego Kane’a. Chcę podziękować mu za wszystko, co dla nas zrobił. Zawsze będzie u nas mile widziany. Jest kochanym i cenionym członkiem naszej rodziny i historii – powiedział wtedy prezes zarządu Kogutów.

Teraz, prezes ponownie otworzył się na możliwość powrotu Anglika. – Jeśli pewnego dnia Harry Kane będzie chciał wrócić do Premier League i będzie chciał przejść do Tottenhamu, będziemy mieli możliwość ponownego podpisania z nim kontraktu – przyznał tym razem Levy.

Kane z Bayernem Monachium związał się czteroletnim kontraktem obowiązującym do czerwca 2027 roku.

Zobacz również: Fatalne wyniki sportowe Man Utd odbiją się na sprzedaży klubu?

Komentarze