Torino wzmocni się reprezentantem Rosji

Aleksiej Miranczuk
fot. PressFocus Na zdjęciu: Aleksiej Miranczuk

Torino wkrótce oficjalnie powinno ogłosić pozyskanie Aleksieja Miranczuka z Atalanty. Reprezentant Rosji ma dołączyć do klubu z Turynu na wypożyczenie z opcją transferu definitywnego.

  • Wszystko wskazuje na to, że powoli kończy się przygoda Aleksieja Miranczuka z Atalantą
  • W nowym sezonie reprezentant Rosji ma bronić barw Torino
  • Do ekipy ze Stadio Olimpico piłkarz ma trafić na wypożyczenie z opcją transferu definitywnego

Miranczuk zostanie nowym zawodnikiem Torino

Torino jest w trakcie przygotowań do nowej kampanii. Jak na razie szeregi turyńczyków wzmocnili między innymi Samuele Ricci oraz Pietro Pellegri. Wygląda na to, że niebawem szeregi klubu ze Stadio Olimpico zasili także Aleksiej Miranczyk

– Tak, podpisujemy kontrakt z Miranczukiem. Wypożyczenie czy transfer definitywny? To będzie wypożyczenie z opcją – ujawnił w rozmowie z Championat.com dyrektor techniczny Torino – powiedział dyrektor techniczny Torino – Davide Vagnati.

Zobacz także:

Wcześniej pojawiły się w mediach wieści, że Torino ma wypożyczyć 26-letniego zawodnika z opcją transferu definitywnego za 12 milionów euro. Dziennikarz Nicolo Schira przekazał z kolei, że Miranczuk w przypadku parafowania kontraktu z klubem z Turynu zwiąże się z nim do 2026 roku.

Rosjanin ma na swoim koncie jak na razie 44 występy w Serie A. W lidze włoskiej Miranczuk strzelił sześć goli, a także zanotował sześć asysty. Piłkarz z Atalantą ma umowę ważną do końca czerwca 2024 roku.

Czytaj więcej: Znane nazwisko na wylocie z Interu

Komentarze