Lipsk wypycha napastnika. Dał zielone światło na transfer

RB Lipsk nie wiąże już przyszłości z Timo Wernerem. Dziennikarze "Bild" przekazali, że niemiecki napastnik jest naciskany, aby w zimowym okienku transferowym zmienił barwy klubowe.

Timo Werner
Obserwuj nas w
IMAGO / Christian Schroedter Na zdjęciu: Timo Werner
  • Narastają problemy Timo Wernera przed EURO 2024
  • Napastnik jest wręcz siłą wypychany z Lipska
  • Już w styczniu zawodnik może zmienić otoczenie

Timo Werner opuści RB Lipsk?

Już w zimowym okienku transferowym może dojść do ciekawego transferu w Bundeslidze. Dziennikarze “Bilda” poinformowali bowiem, że Timo Werner nie znajduje się w planach RB Lipska. Reprezentant Niemiec spotkał się nawet z działaczami klubu, którzy mieli mu przekazać, że rozsądne będzie wypożyczenie do gorszego klubu. Wszystko po to, aby zawodnik odbudował formę przed zbliżającym się EURO.

Timo Werner ponownie trafił do zespołu “Czerwonych Byków” latem 2022 roku. W ubiegłym sezonie zdołał strzelić 16 goli. Ale w obecnie trwającej kampanii ma ich na koncie zaledwie dwa. Niemcowi w odnalezieniu formy nie pomaga również kontuzja przywodziciela, która ostatnio mu doskwierała.

Wychowanek VfB Stuttgart w ostatnim czasie był łączony z Realem Madryt oraz Manchesterem United. Jednak dziś trudno sobie wyobrazić, żeby 27-latek zasilił szeregi jednego z europejskich gigantów.

Kolejny gol Marcina Kamińskiego! Polak się nie zatrzymuje w 2. Bundeslidze [WIDEO]

Sprawdź także: Chelsea dołącza do wyścigu o podpis napastnika RB Lipsk

Komentarze