Lipsk może stracić napastnika. Gwiazda klubu niezadowolona ze swojej sytuacji

RB Lipsk może stracić w nadchodzącym okienku transferowym napastnika. Według informacji podanych przez "Fichajes.com" gwiazda klubu Timo Werner jest niezadowolony z czasu, jaki spędza na placu gry.

Timo Werner
Obserwuj nas w
Imago / Christian Schroedter Na zdjęciu: Timo Werner
  • Timo Werner jest niezadowolony z powodu zbyt małej liczby minut spędzonych na boisku
  • Gwiazda RB Lipska rozważa transfer zimą do innego klubu
  • Marco Rose wpuszcza niemieckiego napastnika głównie na końcówki spotkań

Timo Werner po raz drugi może odejść z Lipska

Nie jest to najlepszy okres w karierze niemieckiego napastnika. Timo Werner ma duże problemy z wywalczeniem sobie miejsca w pierwszej jedenastce zespołu prowadzonego przez Marco Rose. 27-latek wystąpił w tym sezonie w trzynastu meczach, jednakże uzbierał w nich zaledwie 370 minut. W regularnej grze od początku meczu nie pomaga mu również fakt, że w bieżącej kampanii strzelił tylko dwie bramki. Według informacji “Fichajes.com” Niemiec na poważnie myśli o opuszczeniu Lipska już tej zimy.

Głos na temat ewentualnego transferu Wernera w nadchodzącym oknie transferowym zabrał dyrektor sportowy klubu – Rouven Schroder.

– Jest częścią zespołu i musi mierzyć się z konkurencją. To kwestia wydajności. Obecnie inni piłkarze są trochę lepsi, ale Timo jest zawodnikiem, który stawia czoła sprawie i akceptuje sytuację – powiedział Schroder.

– Czy odejdzie? Nie jestem tego pewny. Przyglądamy się kadrze w sposób rozsądny i wiemy, że są zawodnicy, którzy mają do powiedzenia coś więcej. Musimy stawić temu czoła – dodał.

Wychowanek akademii VFB Stuttgart jest związany z RB Lipsk kontraktem do końca czerwca 2026 roku. Obecnie wycenia się go na 20 milionów euro.

POLECAMY TAKŻE

Komentarze