Theo Walcott opuszcza tonący statek. Skrzydłowy latem zmieni otoczenie

Theo Walcott za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych potwierdził, że nie przedłuży wygasającego kontraktu ze zdegradowanym Southampton. 34-latek podziękował swojemu macierzystemu klubowi za współpracę w ostatnich sezonach.

Theo Walcott
IMAGO / Mike Egerton Na zdjęciu: Theo Walcott
  • Theo Walcott nie pomoże Southampton w powrocie do Premier League
  • Przypomnijmy, że Święci w tym sezonie zajęli ostatnie miejsce w tabeli
  • 34-letni skrzydłowy potwierdził, że będzie kontynuował karierę w innym zespole

“Życzę zespołowi i fanom samych sukcesów w przyszłości”

Theo Walcott to wychowanek Southampton, który w 2020 roku wrócił na St Mary’s Stadium. Były zawodnik także Arsenalu oraz Evertonu po trzech kampaniach spędzonych w domu odchodzi z drużyny Świętych. 34-letni skrzydłowy nie pomoże ekipie The Saints wygrzebać się z Championship.

Dzisiaj był mój ostatni występ w koszulce Southampton i chciałem bardzo podziękować wszystkim w klubie. To fantastyczne miejsce z niesamowitymi ludźmi. Jestem bardzo rozczarowany smutkiem kibiców z powodu faktu, że nie byliśmy w stanie utrzymać się w Premier League w tym sezonie, ale jestem pewien, że Święci wkrótce wrócą do elity – napisał Theo Walcott w mediach społecznościowych.

Dziękuję wszystkim za wsparcie, od samego początku mojej przygody z Southampton, od mojego debiutu w wieku 16 lat. Życzę zespołowi i fanom samych sukcesów w przyszłości. Moim celem jest kontynuowanie gry i nie mogę się doczekać kolejnego wyzwania – dodał 47-krotny reprezentant Anglii.

Komentarze