Termalica korzysta z opcji w umowie. Zawodnik Widzewa bohaterem definitywnego transferu

Kacper Karasek został w 2022 roku wypożyczony do Termaliki Bruk-Bet Nieciecza. Dobre występy w pierwszej lidze sprawiły, że został on definitywnie wykupiony z Widzewa Łódź.

Kacper Karasek
fot. PressFocus Na zdjęciu: Kacper Karasek
  • Kacper Karasek od początku sezonu przebywał na wypożyczeniu w pierwszej lidze
  • Termalica Bruk-Bet Nieciecza jest zadowolona z postępów pomocnika i skorzystała z opcji wykupu
  • Młodzieżowy reprezentant Polski definitywnie opuszcza Widzew Łódź

Termalica dostrzegła spory talent

Widzew Łódź po awansie do Ekstraklasy nie widział w swoich szeregach miejsca dla Kacpra Karaska, który trafił na wypożyczenie do pierwszoligowej Temaliki Bruk-Bet Nieciecza. Na zapleczu najwyższego szczebla rozgrywkowego 21-latek pokazuje się z bardzo dobrej strony, mając na swoim koncie już siedem bramek i pięć asyst.

Drużyna z Niecieczy jest bardzo zadowolona rozwojem młodzieżowego reprezentanta Polski. Walcząca o awans do Ekstraklasy Termalica skorzystała więc z opcji zapisanej w umowie i definitywnie wykupiła go z Widzewa. Kwota transferu nie została ujawniona.

Interes Widzewa został zabezpieczony przez odpowiednią sumę transferową oraz procent od kolejnej sprzedaży zawodnika. Kacper zanotował dobry sezon i na pewno rozwinął się piłkarsko na zapleczu Ekstraklasy, gdzie mógł liczyć na regularne występy. Życzę Kacprowi powodzenia w dalszej karierze – powiedział dyrektor sportowy Tomasz Wichniarek.

Zobacz również: UEFA potwierdza: Marciniak poprowadzi hit Ligi Mistrzów!

Komentarze