Szybko pożałował transferu do Arabii. Zimą możliwy powrót do Europy

Jota zamienił latem Celtic na Al-Ittihad. Portugalczyk żałuje swojej decyzji i marzy o powrocie do Europy. Klub pozwoli mu zimą odejść na wypożyczenie.

Jota
Obserwuj nas w
fot. Imago/Sportimage Na zdjęciu: Jota
  • Jota zamienił latem Celtic na Al-Ittihad
  • Portugalczyk bardzo szybko pożałował przeprowadzki do Arabii Saudyjskiej
  • Zimą będzie miał szansę wrócić do Europy

Nietrafiona przeprowadzka do Arabii Saudyjskiej

Po fantastycznym okresie w Celticu osobą Joty zainteresowały się europejskie kluby z wyższej półki. Ten jednak zdecydował się na kontrowersyjny ruch, bowiem zaakceptował ofertę z Arabii Saudyjskiej, gdzie podpisał kontrakt z Al-Ittihad. 24-latek kosztował niemal trzydzieści milionów euro.

Wystarczyło zaledwie kilka miesięcy, aby Portugalczyk się przekonał, że dokonał bardzo złego wyboru. Dla Al-Ittihad zagrał raptem siedem spotkań, a obecnie nie jest nawet uprawniony do ligowych rozgrywek. Jota żałuje odejścia z Celticu i marzy o jak najszybszym powrocie do Europy. Będzie to możliwe już w trakcie styczniowego okienka transferowego. Klub wyraził zgodę na wypożyczenie.

Jota ma za sobą imponujący okres w Szkocji. Nie ulega wątpliwościom, że jego umiejętności są na wysokim poziomie, dlatego nie powinien mieć problemu ze znalezieniem nowego pracodawcy.

Zobacz również: MŚ U-17: Argentyna udzieliła lekcji Polakom, Biało-czerwoni zakończyli mundial [WIDEO]

Komentarze