MŚ U-17: Argentyna udzieliła lekcji Polakom, Biało-czerwoni zakończyli mundial [WIDEO]

Reprezentacja Polski przegrała swój trzeci mecz na mistrzostwa świata U-17 w Indonezji. Biało-czerwoni ulegli Argentynie (0:4).

Marcin Włodarski
Obserwuj nas w
fot. Imago / Adrian Macias Na zdjęciu: Marcin Włodarski
  • Reprezentacja Polski zakończyła swój udział na mundialu w Indonezji
  • Biało-czerwoni ponieśli trzy porażki na turnieju
  • W szeregach polskiej ekipy na plus należy ocenić mimo wszystko występy Michała Matysa i Karola Borysa

Polska – Argentyna: Biało-czerwoni wracają do domu

Reprezentacja Polski na mistrzostwach świata U-17 rozgrywała w piątek swój kolejny mecz. Na drodze ekipy Marcina Włodarskiego stanęła Argentyna. Biało-czerwoni w tym spotkaniu nie byli faworytem, ale musieli wygrać w starciu ostatniej szansy po porażkach z Japonią (0:1) i Senegalem (1:4).

W pierwszej odsłonie ekipa Marcina Włodarskiego nie chciała być chłopcem do bicia i próbowała tworzyć sobie sytuacje strzeleckie. Argentyna jednak dominowała na boisku, a afektem tego było pięć celnych strzałów. Po jednym z nich do kapitulacji zmuszony został Michał Matys. Młody bramkarz został pokonany przez Tiago Laplace’a w 34. minucie. Do przerwy było 1:0 dla Albiceleste.

Zaraz po zmianie stron Argentyna podwyższyła swoje prowadzenie. W roli głównej wystąpił Agustin Ruberto i drużyna Diego Placente była blisko drugie zwycięstwa na mundialu rozgrywanym w Indonezji. Na dwóch bramkach jednak argentyńska ekipa nie poprzestała. Kolejny cios polska drużyna otrzymała w 52. minucie, gdy efektowną akcją zwieńczoną golem wyróżnił się Ian Subiabre.

W kolejnych fragmentach rywalizacji nie brakowało sytuacji z obu stron. Rezultat rywalizacji ustalił Santiago Lopez w 86. minucie. Argentyna jednocześnie mogła cieszyć się z przekonującego zwycięstwa (4:0).

Karol Borys w przyszłości będzie decydował o sile reprezentacji Polski?

Tak 16%
Nie 76%
Nie mam zdania 8%
25+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie
  • Nie mam zdania

Komentarze