Szokująca decyzja Manchesteru City. Skrzydłowy na sprzedaż

Manchester City najbliższego lata jest skłonny wysłuchać propozycji za Jacka Grealisha - donosi Football Insider. Przyszłość angielskiego skrzydłowego na Etihad Stadium zatem nie jest pewna.

Piłkarze Manchesteru City
Obserwuj nas w
PA Images / Alamy Na zdjęciu: Piłkarze Manchesteru City

Man City gotów wysłuchać ofert za Jacka Grealisha

Jack Grealish w barwach Manchesteru City występuje od sierpnia 2021 roku, kiedy to przeprowadził się na Etihad Stadium za 117,5 miliona euro z Aston Villi. Początki lewoskrzydłowego w zespole The Citizens nie były najłatwiejsze, ale 28-latek z miesiąca na miesiąc wyglądał coraz lepiej w drużynie prowadzonej przez Pepa Guardiolę. Zaskakujące informacje w sprawie przyszłości reprezentanta Anglii przekazał “Football Insider”.

Według wspomnianego źródła Manchester City w nadchodzącym letnim okienku transferowym rozważy sprzedaż Jacka Grealisha. Urodzony w Birmingham piłkarz był ważnym zawodnikiem Obywateli w poprzednim sezonie, gdy The Citizens sięgnęli po potrójną koronę. Skrzydłowy w aktualnej kampanii nie prezentuje się już tak dobrze i zanotował wyraźny spadek formy. To podobno skłania włodarzy z Etihad Stadium do pozbycia się 28-latka.

Jack Grealish w 33 spotkaniach obecnych rozgrywek zdobył trzy bramki i zaliczył tyle samo asyst. 35-krotny reprezentant Anglii przez portal “Transfermarkt” jest wyceniany na 65 milionów euro. Wydaje się, że Manchesterowi City ciężko będzie odzyskać zainwestowane w piłkarza prawie 120 milionów euro. Ofensywny piłkarz wraz z Obywatelami dwukrotnie wygrał Premier League (2021/2022 oraz 2022/2023).

SPRAWDŹ: Grealish na radarze giganta La Liga. Absolutny hit transferowy

Sprzedaż Grealisha byłaby dobrą decyzją?

Tak 56%
Nie 44%
828+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie

Komentarze