Arsenal ustalił cenę za defensora. Liczy na wiele letnich ofert

Kieran Tierney może latem opuścić Arsenal. Szkot nie jest pierwszym wyborem Mikela Artety, a Arsenal otrzymuje coraz więcej zapytań w związku z jego sytuacją. Ben Jacobs twierdzi, że Kanonierzy ustalili cenę rynkową za 25-latka w wysokości ok. 40 milionów euro.

Kieran Tierney
Pressfocus Na zdjęciu: Kieran Tierney
  • Arsenal gotowy jest sprzedać Kierana Tierneya
  • Szkot przegrywa rywalizację o miejsce na lewej obronie z Oleksandrem Zinchenką
  • Kanonierzy chcieliby sprzedać go za ok. 40 milionów euro

Kieran Tierney na sprzedać. Cena? 40 milionów euro

Transfer Oleksandra Zinchenko zamknął Kieranowi Teirneyowi drzwi do wyjściowego składu Arsenalu. Reprezentant Ukrainy rozgrywa udany sezon, przez co Szkot wylądował na ławce rezerwowych i jak na razie przegrywa z nim rywalizację. Wpływa to na plany klubu względem Szkota. 

Kanonierzy wobec sporego zainteresowania ze strony innych klubów byliby gotowi rozstać się z Tierneyem. Aktualna umowa Szkota obowiązuje jeszcze do końca czerwca 2026 roku. Klub woli jednak stawiać na pozyskanego latem z Manchesteru City Zinchenkę. 

Ben Jacobs poinformował, że Arsenal oczekuje za lewego obrońcę oferty w wysokości ok. 40 milionów euro. To skłoniłoby klub do rozstania z 25-latkiem. Do tej pory największe zainteresowanie jego pozyskaniem wyrażało Newcastle United. Taka kwota nie powinna stanowić dla Srok problemu. 

Przeczytaj też: Brazylijski talent odmówił Arsenalowi. Marzy o innym klubie

Komentarze