Chelsea wiąże plany z wypożyczonym skrzydłowym

Callum Hudson-Odoi (z lewej)
Pressfocus Na zdjęciu: Callum Hudson-Odoi (z lewej)

Callum Hudson-Odoi został latem wypożyczony z Chelsea do Bayeru Leverkusen. Skrzydłowy ma jednak nadzieję w przyszłości być ważnym zawodnikiem The Blues. Podobnie na jego osobę zapatruje się właściciel klubu – Todd Boehly.

  • Callum Hudson-Odoi został latem wypożyczony do Bayeru Leverkusen na rok
  • Klub wciąż wiąże jednak z nim plany
  • Właściciel The Blues zapowiedział Anglikowi, że widzi dla niego miejsce w kadrze, gdy ten wróci już z wypożyczenia

Todd Boehly planuje inwestować w Chelsea w młodzież

Wobec licznych transferów ofensywnych zawodników latem, w kadrze Chelsea zrobiło się dość ciasno. Zabrakło w niej miejsca dla Calluma Hudsona-Odoia, który wobec dużej konkurencji nie mógł liczyć na regularne występy. Klub zdecydował się, wypożyczyć go do Bayeru Leverkusen, gdzie Anglik dobrze się odnajduje. 

W umowie między The Blues i Aptekarzami nie zawarto klauzuli umożliwiającej niemieckiej drużynie wykupienie 21-latka. Zarząd Chelsea mocno wierzy w talent Anglika i ma nadzieję, że w przyszłości stanie się on ważnym ogniwem drużyny. Takie zapewnienie od właściciela klubu usłyszał Hudson-Odoi.

– Todd Boehly nie chciał włączania do mojej umowy klauzuli wykupu i powiedział mi przed odejściem: Słuchaj, chcemy żebyś po wypożyczeniu do nas wrócił. Wciąż jesteś w naszych planach – zdradził Anglik.  

– On chciałby kupić do tego klubu wielu młodych i utalentowanych piłkarzy. To element jego projektu sportowego i pomysłu na tę drużynę – dodał skrzydłowy.

Czytaj dalej: Raheem Sterling zaskoczony nową rolą w Chelsea

Komentarze