Skrzydłowy Manchesteru City kuszony ogromnym kontraktem w Arabii Saudyjskiej

Riyad Mahrez to kolejne nazwisko łączone ostatnio z przenosinami do Arabii Saudyjskiej. Poznaliśmy szczegóły oferty ze strony tamtejszych klubów dla skrzydłowego Manchesteru City.

Riyad Mahrez
Imago/Mateusz Porzucek Na zdjęciu: Riyad Mahrez
  • Riyad Mahrez nie jest do końca zadowolony ze swojej roli w Manchesterze City
  • Skrzydłowy jest kuszony przez Al-Ahli
  • Klub z Arabii Saudyjskiej jest gotowy zaoferować mu rocznie zarobki na poziomie 50 milionów euro

Mahrez również może wylądować w Arabii Saudyjskiej

Trwa ofensywa transferowa klubów z Arabii Saudyjskiej. Zespoły z Bliskiego Wschodu kuszą największe gwiazdy lukratywnymi kontraktami, a na przenosiny zdecydowali się Karim Benzema, czy N’Golo Kante. Również Riyad Mahrez znalazł się na celowniku klubów z Arabii Saudyjskiej. 

Skrzydłowy Manchesteru City w wielu ważniejszych meczach sezonu był pomijany przez Pepa Guardiolę i czuje się lekko rozczarowany swoją rolą w drużynie. Może on pochwalić się dobrymi liczbami, jednak sztab szkoleniowy stawia wyżej innych zawodników na jego pozycji. 

Algierczyka u siebie chciałoby Al-Ahli. Szczegóły oferty ze strony klubu przekazali dziennikarze ESPN. Na stole leży propozycja dwuletniej umowy, w ramach której miałby zarabiać rocznie 50 milionów euro. Wcześniej jednak należałoby przekonać do sprzedaży zawodnika Manchester City. Mahrez ma kontrakt ważny jeszcze do końca czerwca 2025 roku.

Także u nas: Pep Guardiola wskazał najgroźniejszego zawodnika Interu

Komentarze