Saudyjczycy się nie zatrzymują, wskazali dwa wielkie cele

Mohamed Salah oraz Kevin De Bruyne w najbliższych miesiącach będą głównymi celami transferowymi klubów z Arabii Saudyjskiej – uważa brytyjski dziennik The Telegraph. Saudyjczycy mogą poczekać na wygaśnięcie kontraktów gwiazd z aktualnymi pracodawcami.

Mohamed Salah
Obserwuj nas w
News Images LTD / Alamy Na zdjęciu: Mohamed Salah

Salah oraz De Bruyne priorytetami Saudyjczyków

Wszystko wskazuje na to, iż kluby z Arabii Saudyjskiej szykują się do następnej ofensywy transferowej. Niewykluczone, że w najbliższym czasie na Bliski Wschód powędrują kolejne gwiazdy z Europy. Na szczycie listy życzeń tamtejszych zespołów są dwa nazwiska – Mohamed Salah oraz Kevin De Bruyne – czytamy w brytyjskim dzienniku “The Telegraph”. Egipcjanin i Belg na Półwyspie Arabskim są traktowani jako priorytety, jeśli chodzi o okienko transferowe.

POLECAMY TAKŻE

Warto nadmienić, że tych piłkarzy nie będzie łatwo pozyskać, ponieważ Liverpool i Manchester City liczą na pozostanie swoich kluczowych zawodników. Saudyjskie drużyny są jednak gotowe poczekać do wygaśnięcia umów skrzydłowego oraz pomocnika. Kontrakty Mohameda Salaha i Kevina De Bruyne kończą się bowiem już 30 czerwca 2025 roku.

Jeśli nie dojdzie do przedłużenia współpracy, to kluby z Saudi Professional League już w styczniu mogłyby rozpocząć rozmowy z gwiazdorami w sprawie wolnych transferów, do których doszłoby po zakończeniu sezonu 2024/2025. Mohamed Salah od dłuższego czasu jest łączony z Al-Ittihad, natomiast Kevina De Bruyne przymierza się do Al-Nassr.

Komentarze