Sancho szybko opuści Man United? Oferta z popularnego kierunku

Znany dziennikarz Rudy Galetti poinformował, że Jadon Sancho może jeszcze w tym miesiącu opuścić Manchester United. Anglik otrzymał ofertę od niesprecyzowanego klubu z Arabii Saudyjskiej.

Jadon Sancho
IMAGO / Sebastian Frej Na zdjęciu: Jadon Sancho
  • Jadon Sancho popadł w konflikt z Erikiem ten Hagiem
  • Anglik może jeszcze we wrześniu opuścić Manchester United
  • Klub otrzymał bowiem ofertę z Arabii Saudyjskiej

Sancho pójdzie wytyczonym szlakiem? Arabia Saudyjska kusi Anglika

Jadon Sancho ewidentnie nie dogaduje się z Erikiem ten Hagiem. Trener już w ubiegłym sezonie odesłał podopiecznego do Holandii na swoisty obóz wyrównawczy. Na początku tej kampanii szkoleniowiec odsunął skrzydłowego od kadry meczowej na starcie z Arsenalem (1:3), podkreślając, że nie prezentuje odpowiedniego poziomu na treningach. Z tymi oskarżeniami nie zgodził się sam 23-latek. Choć początkowo media sugerowały, że zaplanowano rozmowy, mające na celu uspokojenie sytuacji, obecnie najprawdopodobniejsze wydaje się odejście piłkarza. Jak informuje związany ze Sportitalia i Sky Sports Rudy Galetti, Sancho może opuścić Manchester United jeszcze we wrześniu. Klub otrzymał bowiem konkretną ofertę od jednego z zespołów z Arabii Saudyjskiej.

Nie wiemy jeszcze, o jakim klubie, ani o jakiej kwocie mowa. Minione lato udowodniło jednak, że Saudyjczycy potrafią być niezwykle przekonujący.

Sancho w minionym sezonie wystąpił w 41 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach. Zanotował w nich siedem bramek i trzy asysty.

Zobacz też: Pierwsze słowa nowego nabytku Man United. “Honor i duma”.

Manchester United
Brighton
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 16 września 2023 15:58.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze