Ronaldo otrzymał lukratywną ofertę od arabskich szejków

Cristiano Ronaldo
fot. PressFocus Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo po rozwiązaniu kontraktu z Man Utd jest w trakcie poszukiwania nowego klubu. Nowe wieści w sprawie przekazał portal CBS Sports, przekonując, że 37-latek otrzymał lukratywną propozycję od jednego z klubów z Arabii Saudyjskiej.

  • Cristiano Ronaldo po rozwiązaniu umowy z Man Utd jest bez klubu
  • CBS Sports przekazało, że Al-Nasr jest gotowy zaoferować piłkarzowi trzyletnią umowę
  • W klubie z Bliskiego Wschodi piłkarz mógłby zarobić krocie

Ronaldo skusi się na gre w egzotycznej lidze?

Cristiano Ronaldo po szokującym wywiadzie z The Sun, w którym skrytykował władze klubu i menedżera Erika ten Haga ostatecznie musiał pożegnać się z Man Utd. Tym samym w trakcie styczniowego okna transferowego piłkarz będzie chciał znaleźć nowego pracodawcę.

CBS Sports przekonuje, że Ronaldo znalazł się na celowniku Al-Nasr. Działacze klubu z Arabii Saudyjskiej złożyli zawodnikowi niezwykle atrakcyjną pod względem finansowym ofertę.

Zobacz także:

Bruno Fernandes: gdy Ronaldo jest krytykowany, staje się lepszy
Bruno Fernandes

Bruno Fernandes był jednym z jaśniejszych punktów reprezentacji Portugalii w starciu z Ghaną. Po zakończeniu spotkania pomocnik Man Utd wyraził natomiast kilka słów na temat Cristiano Ronaldo, przekonując, że krytyka tylko go napędza. Reprezentacja Portugalii ma jeszcze sześć meczów do rozegrania, aby zrealizować cel Podopieczni Fernando Santosa celują w triumf na mundialu w Katarze Na

Czytaj dalej…

Według medialnych informacji Portugalczyk mógłby liczyć na trzyletnią umowę w Al-Nasr. Dzięki kontraktowi z Saudyjczykami piłkarz mógłby zarobić mniej więcej 216 milionów euro.

Ronaldo w tej kampanii wystąpił łącznie w 22 meczach, strzelając w nich sześć goli. Na koncie reprezentanta Portugalii są także cztery asysty.

37-letni zawodnik aktualnie bierze udział w mistrzostwach świata w Katarze. Ronaldo w wygranym spotkaniu z Ghaną (3:2) strzelił jednego gola. Okazję na kolejne trafienie zawodnik będzie miał w poniedziałek, gdy ekipa Fernando Santosa zmierzy się z Urugwajem.

Czytaj więcej: Ronaldo nie kryje dumy. “To piękny moment”

Komentarze