Roma wreszcie sprowadzi defensora? W stolicy są tego pewni

Evan Ndicka ostatnio zaczął być poważnie łączony z transferem do Milanu. Jednak jak donosi włoski dziennik "Corriere dello Sport", w Romie są pewni, że francuski defensor trafi właśnie do nich. 23-latek już od kilku miesięcy jest łączony z przeprowadzką do stolicy Italii.

Evan Ndicka
PressFocus Na zdjęciu: Evan Ndicka
  • Evan Ndicka ostatnio był łączony z Milanem
  • Jednak Roma jest pewna sprowadzenia Francuza
  • 23-latek już od kilku miesięcy jest łączony z przeprowadzką do stolicy

“Giallorossi” sprowadzą Evana Ndickę?

Z informacji przekazanych przez jeden z największych włoskich dzienników “Corriere dello Sport” wynika, że Roma jest pewna sprowadzenia latem Evana Ndicki. Francuski defensor już od kilku miesięcy jest łączony z przeprowadzką do stolicy Włoch, ale ostatnio w mediach pojawiło się sporo doniesień, jakoby 23-latek był kuszony przez Napoli oraz Milan.

Władze Romy są już po rozmowach z piłkarzem oraz jego otoczeniem. Evan Ndicka otrzyma pięcioletni kontrakt ze znacznie wyższymi zarobkami niż te, które miał w Eintrachcie Frankfurt. Zdaniem włoskich dziennikarzy klub już ustalił z Francuzem termin przyloty i odbycia testów medycznych.

Kontrakt Evana Ndicki z Eintrachtem Frankfurt wygasa wraz z końcem czerwca. Piłkarz ostatnio pożegnał się już z pracownikami klubu oraz zawodnikami. W niedawno zakończonym sezonie Francuz rozegrał 44 spotkania w koszulce “Orłów”, w których zdobył dwie bramki oraz zanotował jedną asystę.

Sprawdź także: Benfica finalizuje jeden z największych transferów. Piłkarz wkrótce przejdzie testy

Komentarze