Robert Lewandowski stanowczo zdementował doniesienia z Niemiec

Robert Lewandowski
Robert Lewandowski PressFocus

Temat przyszłości Roberta Lewandowskiego w Bayernie Monachium ponownie pojawił się w niemieckich mediach. Przy okazji wtorkowej konferencji prasowej podczas zgrupowania reprezentacji Polski kapitan Biało-Czerwonych odniósł się do informacji przekazanych w poniedziałek przez niemieckie media.

  • Robert Lewandowski odniósł się we wtorek do nowych doniesień niemieckich mediów na temat jego przyszłości w Bayernie Monachium
  • Aktualna umowa polskiego napastnika z bawarskim klubem obowiązuje do czerwca 2023 roku
  • Na razie nie doszło do żadnych rozmów w sprawie przedłużenia kontrakt

Lewandowski skomentował medialne doniesienia

Robert Lewandowski jest związany z Bayernem umową do końca czerwca 2023 roku. Temat przyszłości polskiego napastnika od dawna jest tematem wielu spekulacji. W poniedziałek w niemieckich mediach pojawiły się kolejne informacje na ten temat. Według tych doniesień Lewandowski miał wyrazić gotowość do przedłużenia swojego kontraktu lub chciałby przynajmniej uzyskać od Bayernu sygnał, że klub rozważa jej prolongowanie.

Temat nowego kontraktu Lewandowskiego z Bayernem pojawił się również na wtorkowej konferencji prasowej reprezentacji Polski, w której wziął udział kapitan polskiej drużyny. Napastnik Bayernu kategorycznie jednak zaprzeczył tym doniesieniom, podkreślając, że nie prowadził w tej sprawie żadnych rozmów z klubem.

– Nie było takiego stwierdzenia z mojej strony. Nie było na ten temat żadnych rozmów. Na dzień dzisiejszy nic z tych informacji nie zgadza. Pierwsze słyszę o tym, więc powinna być to idealna odpowiedź na te informacje. Nic z tych rzeczy na dzień dzisiejszych nie ma racji bytu – powiedział Lewandowski podczas konferencji prasowej.

Zobacz także: Bayern prowadzi ważne rozmowy. Lewandowski pomijany

Komentarze