Reprezentant Włoch dołączy do byłego piłkarza Lecha?

Andrea Belotti
fot. PressFocus Na zdjęciu: Andrea Belotti

Andrea Belotti wygląda na to, że żegna się powoli z Torino. Informacje na temat reprezentanta Włoch przekazał w mediach społecznościowych dziennikarz Nicolo Schira, sugerują, że zawodnik ma rozstać się z przedstawicielem Serie A na zasadzie wolnego transferu.

  • Andrea Belotti jest coraz bliżej zmiany barw klubowych
  • Najnowsze wieści w sprawie przyszłości zawodnika sugerują, że 28-latek zasili szeregi beniaminka ligi włoskiej
  • Chętna na pozyskanie reprezentanta Włoch jest AC Monza

Belotti coraz bliżej rozstania z Torino

Andrea Belotti ma kontrakt ważny z Torino tylko do końca czerwca. Zawodnik nie jest zdecydowany na parafowanie nowej umowy. Tymczasem chętna na pozyskanie piłkarza jest AC Monza, która niedawno wywalczyła awans do Serie A.

Dziennikarz Nicolo Schira twierdzi, że już zaczęły się negocjacje w sprawie zmiany klubu przez Belottiego. Jeśli transakcja z udziałem Włocha stanie się faktem, to jego rywalem do gry może być znany z występów w Lechu Poznań Christian Gytkjaer.

Belotti dołączył do Torino w 2015 roku. Od tamtej pory strzelił 113 goli i zaliczył 28 asyst w 251 spotkaniach. W drużynie narodowej zawodnik zadebiutował w 2016 roku. Został z reprezentacją Włoch mistrzem Europy w 2021 roku. W szeregach Azzurrich piłkarz zdobył 12 bramek w 42 meczach, notując też siedem asyst.

Zobacz także:

Nowy sezon Serie A ma wystartować 12 sierpnia. Tymczasem w przyszłym miesiącu powinien zostac ogłoszony rozlosowany terminarz kolejnej kampanii.

Czytaj więcej: Dybala blisko kontraktu w nowym klubie

Komentarze