Reprezentant Polski blisko zmiany klubu

Przemysław Płacheta
fot. PressFocus Na zdjęciu: Przemysław Płacheta

Przemysław Płacheta wkrótce może zmienić barwy klubowe. Dziennikarz Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl twierdzi, że reprezentant Polski rozstanie z się z Norwich City na rzecz Birmingham City. Zawodnik ma dołączyć do nowego zespołu na zasadzie wypożyczenia.

  • Wkrótce Przemysław Płacheta może zmienić barwy klubowe
  • 24-latek ma związać swoją przyszłość z Birmingham City
  • Do ekipy z St. Andrew’s Stadium zawodnik ma dołączyć na wypożyczenie

Płacheta ma zamienić Norwich na Birmingham

Przemysław Płacheta od dłuższego czasu łączony był ze zmianą barw klubowych. Według najnowszych wieści zawodnik wkrótce dołączy do Birmingham City, o czym poinformował dziennikarz Tomasz Włodarczyk.

Reprezentant Polski do teamu z St. Andrew’s Stadium ma trafić na wypożyczenie. W ostatnim sezonie Płacheta rozegrał 12 spotkań w Premier League. Jednocześnie Norwich City, którego barwy reprezentował 24-latek, nie zdołało utrzymać się w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii.

Płacheta natomiast ma występować w Tha Championship, ale nie w szeregach Kanarków, a w drużynie dowodzonej przez Lee Bowyera, który w przeszłości z powodzeniem grał w Leeds United.

Jeśli transakcja z udziałem polskiego skrzydłowego stanie się faktem, to jego rywalem o grę w pierwszym składzie może być Jeremie Bela. Płacheta według wieści żurnalisty Meczyki.pl znajduje się też na liście życzeń AEK Ateny, ale scenariusz z przeprowadzką zawodnika do ekipy z Grecji jest mniej prawdopodobny.

Czytaj więcej: Marca wybrała Piłkarza Sezonu 2021/2022, Lewandowski na odległej pozycji

Komentarze