Real nadal otwarty na transfer Mbappe. Ale stawia warunki

Hiszpański AS donosi, że Real Madryt nadal jest otwarty na sprowadzenie Kyliana Mbappe, ale Królewscy stawiają warunki. Dopuszczają taką możliwość tylko w przypadku darmowego transferu.

Kylian Mbappe
IMAGO / Federico Pestellini Na zdjęciu: Kylian Mbappe
  • Mbappe zdecydował się przedłużyć kontrakt z PSG
  • Jednak jego przyszłość nadal jest szeroko komentowana
  • Wraca temat transferu Francuza do Realu Madryt

Mbappe nadal łączony z Realem Madryt

Mbappe przed rokiem podpisał nowy dwuletni kontrakt z PSG z możliwością przedłużenia o kolejny rok, ale w ostatnim czasie nadal wiele mówi się o jego przyszłości. Francuskie media przewidują, że będzie to jego ostatnia umowa z paryskim klubem i odejdzie najpóźniej po jej wygaśnięciu.

Przed podpisaniem nowej umowy Mbappe był bliski transferu do Realu. Okazuje się, że Królewscy nadal chętnie sprowadziliby Francuza na Santiago Bernabeu. Teraz jednak stawiają już warunki.

Według dziennika AS Real zdecyduje się podpisać kontrakt z Mbappe tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie wolnym zawodnikiem. Królewscy nie zamierzają płacić za niego nawet jednego euro. Wcześniej pojawiły się sugestie, że Królewscy mogliby spróbować go wykupić już tego lata licząc, że PSG zgodzi się na transfer nie chcąc stracić swojej gwiazdy za darmo.

Środowisko Realu źle odebrało wcześniejszą decyzję Mbappe o pozostaniu w PSG mimo negocjacji kontraktu, dlatego teraz zdaniem hiszpańskich dziennikarzy to zawodnik będzie musiał wykonać pierwszy krok, by zapracować na ten ewentualny transfer.

Zobacz również: Verratti trafi do mistrza Anglii? Możliwy zaskakujący transfer

Komentarze