Real Madryt z drugą ofertą za Mbappe. Więcej nie będzie

Kylian Mbappe
Kylian Mbappe PressFocus

Paris Saint-Germain odrzuciło pierwszą ofertę Realu Madryt za Kyliana Mbappe, opiewającą na 160 milionów euro. Królewscy w czwartek zdecydowali się podwyższyć swoją propozycję do 170 milionów kwoty stałej oraz dziesięciu milionów zmiennych. Jest to ostatnia oferta, jaką zaproponują za Francuza rekordowi mistrzowie Hiszpanii.

  • Paris Saint-Germain odrzuciło pierwszą ofertę Realu Madryt za Kyliana Mbappe
  • Królewscy podnieśli swoją propozycję do 170 milionów euro, a media podkreślają, że to ostateczna oferta rekordowych mistrzów Hiszpanii
  • Włodarze Realu wiedzą, że marzeniem Mbappe jest trafienie do ich klubu; jeżeli PSG nie zaakceptują drugiej oferty, Francuz trafi do Madrytu za rok

Real Madryt z drugą i ostatnią ofertą za Mbappe!

Sytuacja związana z ewentualnym transferem Kyliana Mbappe do Realu Madryt rozwija się tak dynamicznie, że śledząc ją nie wolno nawet mrugnąć. Dostaliśmy jednak kolejny konkret w morzu doniesień i spekulacji. Paris Saint-Germain odrzuciło pierwszą ofertę, Królewskich opiewającą na 160 milionów euro. – Mbappe może odejść, ale na naszych warunkach – niósł się przekaz z biur gigantów Ligue 1.

Real Madryt jest cierpliwy i pewny siebie. Jak donosi Fabrizio Romano, Królewscy wystosowali drugą propozycję. Oferują 170 milionów euro kwoty stałej oraz dziesięć milionów zawartych w zmiennych. Dla Los Blancos to ostateczna oferta. Rekordowi mistrzowie Hiszpanii są świadomi tego, że Mbappe chce występować wyłącznie w białej koszulce. Albo Paris Saint-Germain zaakceptuje 170 milionów euro, albo za rok Francuz trafi na Santiago Bernabeu jako wolny zawodnik.

Włodarze wicemistrzów Francji wydają się zdenerwowani. “Wypowiem się później, teraz nie jest to odpowiedni moment” – rzucił Nasser Al-Khelaifi do dziennikarzy hiszpańskiej Marci.

Sytuacja związana z Mbappe wciąż nabiera tempa. Wydaje się, że na ten moment paryżanie znajdują się pod ścianą, trudno bowiem spodziewać się, by w ciągu ostatniego roku kontraktu zdołali przekonać 22-letniego mistrza świata do pozostania w swojej ojczyźnie.

Przeczytaj również: Bomba coraz bliżej. Kolejne źródła donoszą o transferze Ronaldo.

Komentarze

Comments 2 comments