Santiago Bernabeu
Santiago Bernabeu fot. Sport Pictures

Real celuje w Jovicia, ale nie rezygnuje z Neymara

Według informacji hiszpańskiego dziennika Marca sternicy Realu Madryt nie zrezygnowali z pozyskania Neymara z Paris Saint-Germain. Chociaż najnowsze sugestie hiszpańskich mediów są takie, że jednym z głównych celów władz Los Blancos jest Luka Jović.

Czytaj dalej…

Nie jest tajemnicą, że klub ze stolicy Hiszpanii zamierza wzmocnić się w ofensywie. Warto przypomnieć, że w ekipie z Madrytu wciąż nie wypełniono luki po stracie Cristiano Ronaldo.

Aktualnie jednym z głównych napastników Realu, jest Karim Benzema. Chociaż francuski napastnik miał u swego boku między innymi takich zawodników jak: Raul Gonzalez, Gonzalo Higuain, Ruud van Nistelrooy, Emmanuel Adebayor, Alvaro Morata, Jese, Joselu, Gareth Bale, Javier Hernandez, Borja Mayoral i Mariano Diaz, to sam nigdy nie należał do tych najskuteczniejszych w drużynie.

W związku z powyższym władze madryckiej ekipy poważnie myślą o wzmocnieniu swojej ofensywy. Najbardziej prawdopodobny scenariusz zakłada, że Real zasili latem napastnik Eintrachtu Frankfurt w osobie Chorwata Jovicia. Transakcja ta nie będzie jednak wykluczać transferu Brazylijczyka Neymara, która z pewnością nie będzie łatwa do zrealizowania.


Komentarze