Raków żąda zawrotnej sumy za piłkarza! Może paść rekord transferowy Ekstraklasy

Raków Częstochowa na sprzedaży Ante Crnaca może pobić rekord transferowy Ekstraklasy. Michał Świerczewski w rozmowie z kanałem Meczyki.pl ujawnił kwotę, za którą może sprzedać piłkarza.

Michał Świerczewski
Obserwuj nas w
Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Michał Świerczewski

Michał Świerczewski wierzy w sprzedaż Ante Crnaca za ponad 10 mln euro

Raków Częstochowa w poniedziałek na specjalnie zwołanej konferencji prasowej przedstawił Marka Papszuna jako nowego trenera zespołu w przyszłym sezonie. Z powrotem 49-latka pod Jasną Górę wiązane są duże nadzieje. Medaliki po słabszej kampanii mają ponownie wrócić do walki o mistrzostwo Polski. Jedną z głównych ról w przyszłych rozgrywkach ma odegrać sprowadzony przed rokiem ze Slavena Belupo – Ante Crnac.

POLECAMY TAKŻE

Właściciel klubu Michał Świerczewski w rozmowie z Dawidem Dobraszem z kanału Meczyki.pl zdradził, że spływają do niego zapytania ws. ewentualnej sprzedaży Chorwata. Już teraz część drużyn oferuje za napastnika ok. 5-6 mln euro. Sternik częstochowskiej drużyny za każdym razem odrzuca potencjalne oferty.

Z tego transferu jestem bardzo zadowolony. Już w tej chwili mamy propozycje i zapytania, czy zgodzilibyśmy się na transfer za 5-6 mln euro. Odpowiedź jest jednoznaczna – absolutnie nie – powiedział Michał Świerczewski w rozmowie z portalem Meczyki.pl

Właściciel Rakowa od razu odniósł się do ewentualnej kwoty, za którą mógłby rozważyć sprzedaż Ante Crnaca. Michał Świerczewski wierzy, że Chorwat odejdzie na zachód za grubo ponad 10 mln euro.

Wszyscy w klubie twierdzą, że to jest zawodnik na duży zachodni transfer. Jeśli będzie pracowity i nie przytrafi mu się kontuzja, to jestem przekonany, że bez problemu sprzedamy tego zawodnika za kwotę przekraczającą 10 mln euro. O takich kwotach w tym momencie rozmawiamy – przyznał właściciel Rakowa Częstochowa.

W zakończonym niedawno sezonie Ante Crnac wystąpił w 35 meczach, w których strzelił 11 goli i zaliczył 5 asyst.

Komentarze

Na temat “Raków żąda zawrotnej sumy za piłkarza! Może paść rekord transferowy Ekstraklasy