Raków wzmocnił ofensywę, autora Gola Sezonu trafił pod skrzydła Papszuna

Fabian Piasecki
fot. PressFocus Na zdjęciu: Fabian Piasecki

Raków Częstochowa w oficjalnym komunikacie poinformował, że sfinalizował transfer z udziałem Fabiana Piaseckiego. 27-latek związał się z wicemistrzami Polski kontraktem do końca czerwca 2026 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

  • Raków Częstochowa ogłosił transfer nowego napastnika
  • Szeregi aktualnych wicemistrzów Polski wzmocnił Fabian Piasecki
  • 27-latek związał się z Niebiesko-czerwonymi kontraktem na cztery sezony

Autor Gola Sezonu zakotwiczył w Rakowie

Raków Częstochowa nie zamierza zadowalać się tym, że w trakcie ostatniej kampanii zajął drugie miejsce na koniec sezonu w PKO Ekstraklasie i wygrał Fortuna Puchar Polski. W związku z tym pracuje nad wzmocnieniami składu przed nową kampanią. Szeregi Niebiesko-czerwonych zasilił właśnie napastnik.

“Zdobywca Gola Sezonu 2021/22 w PKO BP Ekstraklasie, Fabian Piasecki na zasadzie transferu definitywnego dołącza do Rakowa Częstochowa. 27-letni napastnik podpisał umowę obowiązującą do 30 czerwca 2026 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok” – brzmi oficjalny komunikat Rakowa Częstochowa.

Piasecki w ostatnim sezonie rozegrał łącznie 32 mecze, strzelając w nich siedem goli, a ponadto zaliczył sześć asyst. Zawodnik podzielił się pierwszymi wrażeniami na temat zmiany klubu.

Na pewno czuję ekscytację. Cieszę się, że trafiłem do takiego klubu, jakim jest Raków. Przede wszystkim do takiego zespołu, który w poprzednim sezonie do końca walczył o mistrzostwo Polski. Bardzo się cieszę z tego transferu i już nie mogę się doczekać pierwszych treningów – rzekł nowy nabytek ekipy Marka Papszuna.

Czytaj więcej: Lech Poznań poznał potencjalnych rywali w walce o Ligę Mistrzów

Komentarze