Serie A
Serie A

PSG zabiega o Barellę, Inter odpuści temat?

Według najnowszych informacji włoskich mediów bardzo możliwe, że nie dojdzie do skutku finalizacja transferu do Interu Mediolan z udziałem Nicolo Barelli. Ostatnio do gry o zawodnika włączyło się Paris Saint-Germain, chcące pozyskać reprezentanta Włoch latem.

Czytaj dalej…

W ostatnim czasie włoska prasa spekulowała na temat przyszłości Barelli, który był podobno o krok od przeprowadzki do klubu z Lombardii. Inter miał zaoferować 36 milionów euro, z kolei 14 milionów euro miało być wypłacane w ramach bonusów.

Przedstawiciele Cagliari Calcio oczekiwali jednak 50 milionów euro wypłaconych w jednej racie, bez żadnych komplikacji. Niemniej mediolańczycy nie byli w stanie spełnić takich żądań, na których realizację są gotowi sternicy mistrzów Francji. Tym samym maleją szanse na transfer pomocnika do teamu z Lombardii.

Warto natomiast zaznaczyć, że bliski przeprowadzki do Interu jest Stefano Sensi. Wczoraj natomiast na zasadzie transferu definitywnego z ekipą z miasta mody związał się Matteo Politano. Podobnie ma się sprawa z Eddie Salcedo, który zasilił szeregi Interu, opuszczając Genoę CFC.


Komentarze